fbpx

סטיל שילד אתה שואל המומחה עונה !

שאלות ותשובות מקצועיות
1. שאלה: אני בעל משאית הובלה ורוצה לברר איך אני מקטין את הטיפולים התכופים שלי במוסך ? חלק לא מבוטל מהביקורים הם כתוצאה מסתימות במסננים, ב EGR וחיישני החמצן . (יוסף)

תשובה : כתוצאה מהשימוש בטכנולוגיה היחודית של "סטיל שילד" מתקבלות רמות נמוכות ביותר של פיח כתוצאת לוואי של תהליך השריפה במנוע . כל הזיהומים שהם תוצרי השריפה נוצרים במערכת הפליטה. ( במערכת ה EGR ובמסנן שלו, בחישני החמצן, ובחיישני החלקיקים DPF) וכך בעצם נחסך גם פעולת "רגנרציה" שבו בעצם המחשב נותנן הוראה להגביר את שריפת הדלק בכדי להיפטר מחלקיקי הפיח בטמפרטורות גבוהות מאוד (מ 180 ל 630 מעלות), דבר הגורם לעליה קיצונית בצריכת הסולר, גורם נזק לשמן ולבלאי מואץ למנוע.

2. שאלה: אני בעל משאית פרטית ועצמאי , והנסיעות שלי לאילת וחזרה הן יום יומיות . בעליות מצומת הערבה חזרה למרכז , אני מרגיש שהמשאית לא 'סוחבת' ונראה לי שגם צריכת הדלק גדלה יותר . האם זו תחושה נכונה והאם יש מה לעשות בנושא ? (אחמד) תשובה: במשך הזמן מערכת הדלק משאית מזהמת ונצילות המנוע יורדת. עם שימוש ב"סטיל שילד" באגן השמן ודרך אספקת הדלק אל מערכות הזרקת הדלק שבראש המנוע נצליח להביא לנצילות גבוה יותר ולהספק מנוע טוב יותר . כמו כן התוסף משפר את תנועת השמן במנוע אל כל החלקים וגם אל מערכת השימון של יחידת המדגש טורבו . בנוסף, אנחנו מנטרלים את כל המזהמים הקיימים, מורידים הפסדי מנוע מהמנוע, כיוון שאנחנו מקבלים שימון טוב יותר. (מעין "שימון על")

3.שאלה: שלום, אני מחזיק אופנוע כבד ,מאובזר ויפה ואוהב לטייל ברחבי ישראל עם בת זוגתי . אחד הדברים שמציקים לי הוא מצב של שחיקת השרשרת והבלאי הגדול. אני דואג לשמן ולגרז את כל החלקים , אבל אבק וחול מצטברים ומסתבר שהם גורמים לנזק גדול יותר . שאלתי, האם יש פתרון טוב יותר ? (יוחנן) תשובה: כתוצאה מסיבובי השרשרת, נוצרת שחיקה בין חלקי השרשרת למודול של גלגל השיניים המניע אותה. השחיקה מגיעה עד לרמה שעשוי להיווצר חופש מיותר ושיני מסור , דבר הגורם לצורך מידי בהחלפתה . עם השימוש "בספריי שילד" ניתן בקלות להקטין את השחיקה ולהאריך את חיי השרשרת, וזאת בזכות הטכנולוגיה היחודית שלה (ABF) בו הטיפול נעשה במתכת ולא מחוץ לה . (בשמנים רגילים אחרים הטיפול הוא חיצוני ) השימון ב"ספריי שילד" מאפשר עמידות השרשרת גם בתנאים קיצוניים של חול ואבק ומבלי להפחית מיעילותה של השרשרת , דבר שיחודי רק לה . 

4.שאלה: אני בעל מספר מוניות (מנוע דיזל) והפכתי לצערי בן בית של המוסך המטפל . ההוצאות שלא נגמרות כבר חונקות אותי , ואני מרגיש כשבוי בידי המוסך שלי . כמות הטיפולים במשך השנה רק גדלה , וגם לקראת הטסט השנתי . שאלתי , האם יש איזו שיטה או מוצר קסם שיכול להקטין אצלי את ההוצאות ? ולהוציא אותי מהמעגל האין סופי של טיפולים והשבתות ? (פרוספר) תשובה: היות ומדובר ברכבים שלא בעל הרכב נוהג בהם אלה נהגים , יוצא שהנהיגה יותר אגרסיבית ופחות מתונה . ופועל יוצא שמכלולי הרכב נשחקים ונהרסים מהר יותר. שימוש במוצרי "סטיל שילד" עשוי באופן מוחלט לתת תוצאות טובות לפעולת המנוע , ולהפחית מידית את בעיות הפיח וסתימות המעברים שבמנוע . כמו כן גם לנקות את כל חלקי הזרקת הדלק ולאפשר פעולה תקינה ומיטבית (יותר כוח) של המנוע.

5. שאלה: ברשותי שתי ספינות טיולים באילת , אני נתקל במספר בעיות החוזרות על עצמן במנועי הדיזל של הספינות. קורוזיה פנימית ושיעול של המנוע . האם הבעיה מוכרת לך והאם יש לך רעיון לפתרון ? (תודה מראש , אבי) תשובה: קורוזיה משמעותו בקטריות הנצמדות למיכל הסולר של הספינה, וזיוף בפעולת המנוע . הבעיות הצפויות במנוע הם דומים לאלו הקיימים במנועי המשאיות , ושימוש נבון עם התוסף "סטיל שילד" עשוי למנוע את הבעיות בכלל .

6. שאלה: גלגלות הכבלים של המפרש בספינה יוצרים רעש חזק של חריקה , יש לזה פתרון ? תשובה: "ספריי שילד" ו "סטרייק שילד" יכולים לתת לזה פתרון.

7. שאלה: שלום, בנגריה שלי ישנם מכונות חשמליות רבות , האם המוצרים שלכם יכולים להועיל לי ואיך ? ( משה ) תשובה: בכל המנועים החשמליים קיימים חלקים נעים (גיר/ותמסורות) , וגם בהם קיימת שחיקה היוצרת עם הזמן לבלאי . שימוש בתרסיס וגריז של "סטיל שילד" (בטכנולוגית ABF) גורם להפחתה משמעותית בחיכוך,ובפועל מאריך מאוד את חיי הכלים החשמליים ומקטין את צריכת החשמל. הדבר מתאים גם לשולחנות החיתוך שנעים על מסילות.

8. שאלה: במחלבה שלנו (אחת הגדולות במדינה) קיים ציוד שינוע מסיבי (קרוסלה)עבור הפרות בזמן החליבה . גלגלים שונים משומנים בגריז בכדי להפחית את השחיקה ולעזור לתנועה, למרות זאת התנועה קשה . האם יש לך מה להציע לנו בנושא? (מאיר מנהל תחזוקה) תשובה: השימוש במוצרי "סטיל שילד" מספקת הקטנת חיכוך והתנגדות לתנועה במסבים והפחתה משמעותית בהרס, בבלאי והצורך בהחלפתם. 

9.שאלה: האים יש לכם מה להציע לתחום כלי הנשק ? תשובה: מגוון גדול של שמנים קיים עבור כלי נשק, רובם נחשבים לא בריאים לאדם . (בלשון עדינה) בזכות הטכנולוגיה היחודית של "סטיל שילד" (אלקטרו שליליות) השימון מקטין באופן משמעותי את החיכוך , דבר חשוב מאוד עבור הדיוק בירי כלי נשק . המוצר לנשק "וופון שילד" פותח בין היתר לתת מענה לנושא הרעילות הקיים בשימון הרגיל . והוא נחשב כלא רעיל לשימוש ומגע . כמו כן מקטין את החיכוך בתפעול הנשק וסחיטת ההדק ולכן מספק דיוק מקסימלי בירי למטרה. 
{התשובות ניתנו ע"י יוסי אבנר , היבואן הרשמי של מוצרי "סטיל שילד" בישראל מומחה ובעל ידע רב בתחום השמנים, התוספים והמכונאות}

נגישות